Welkom
Welkom in het café! Hier kunt u onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje alles bespreken wat elders off topic is.
Klets gezellig mee, of start hier een nieuwe discussie. En oh ja, lees voor de lol ook eens onze huisregels!
Cafépraat (7217)
Anti pieten activist gaat weer eens flink over de schreef:
https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/rapper-akwasi-dwingt-journalist-opname-afgebroken-interview-te-wissen~bbfc7f9c/?referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.nl%2F
Ik vroeg me al af hoe lang het zou duren voor deze langskwam. Dat LR dit post verbaast niet.
@842: En wat ga jij daar aan doen?
Akwasi is een stakker. Gewoon een sneue rap-trekpop waar je niet naar moet luisteren.
En dat is precies wat ik altijd al deed. Had eerder nog nooit van die gast gehoord. Als ik inspiratie op wil doen voor anti-racisme dan is zo’n persoon wel de laatste die ik zal opzoeken. Nee, dan Le Redoutables. Door hun obsessie weten we nu wie Akwasi is, komt die gast opeens overal met z’n kanis en zou dat dan (ja, zou dat eens kunnen…) opeens het gezicht van anti-racisme moeten zijn. Komt goed uit, he? Dat we daar nu telkens die mafklapper krijgen te zien icm humane, nastrevenswaardige zaken. Dat gaat je niet lukken met een Gerda Havertong bijvoorbeeld. Komt je goed uit, zo’n Akwasi, he @LeR?!
Je kan zeggen wat je wil van Akwasi, maar hij geeft in ieder geval toe dat hij fout zat, en beraadt zich op zijn positie bij Omroep Zwart. Dat is al een stuk meer dan je kan verwachten van al die roeptoeters op rechts die van schandaal naar schandaal strompelen, met nul zelfreflectie.
https://www.parool.nl/kunst-media/akwasi-beraadt-zich-op-rol-omroep-zwart-na-intimideren-journalist~b1b86b1a/
Tuurlijk, dat is te prijzen. Ik heb het alleen niet zo op plotselinge figuren, of het nu voetballers, rappers, bestuurders, ondernemers, etc. zijn, of niet, die vanuit die positie opeens het geluid zijn voor zus of zo. Dat gaat vaak fout, want die zijn meer bezig met imago, branding en clicks, dan mensen die gestudeerd hebben, of al veel langer bezig zijn met de materie waarover ze dan communiceren. Nadruk op dat laatste woord.
“Weer eens”. [citation needed]
Echt hoor, wat Akwasi hier deed kan echt niet en was gewoon dom, maar beweren dat dit schering en inslag is, daar heb je LR voor nodig.
Due to travel restrictions, this year the United States had to organize the coup at home.
Massimiliano Road King Cappuccio
Funny because it’s true
Trumpy weg van Twitter en FB (dat wist u al) en Bannon weg van YT. Ruimt fijn op.
https://www.thewrap.com/bannon-youtube-war-room/
https://www.politico.com/news/2021/01/08/trump-reacts-to-twitter-ban-456785
Oh, daar gaan ze ook geld uit halen. Dit hoort allemaal bij het plot van de links liberale Big Tech.
https://www.bol.com/nl/p/deleted/9200000130913077/
Met het boek Deleted van een journalist van Breitbart News.
One of the most persistent myths about the threat of COVID-19 is that it is inextricably linked with population density…
It has also been thoroughly debunked.
The supposed link between population density and COVID-19 doesn’t work at any scale.
At the global level, coronavirus superstars include South Korea, Japan, Hong Kong and Singapore — all among the most densely populated countries on earth.
… To pick just one example, sparsely populated Canada has nearly 10 times more deaths per capita than tightly packed Bangladesh.
https://www.huffpost.com/entry/covid-19-population-density-myth_n_5ff8c68fc5b63642b6fba9eb
Dank, heb ik ook al in menig discussie elders aangevoerd, maar zó makkelijk krijg je het Nederlandse chauvinisme er niet onder. Dan ligt het gelijk aan iets anders. Dan zullen de cijfers wel niet kloppen (zoals de waard is…) of het is onze handelspositie, we móeten Schiphol wel openhouden enzovoort. Vermoeiend.
Er zijn mensen die dit gewoon willen:
Noodtoestand Londen: ‘Coronapiek moet nog komen, personeel volledig uitgeput’
https://nos.nl/artikel/2363661-noodtoestand-londen-coronapiek-moet-nog-komen-personeel-volledig-uitgeput.html
Het moge duidelijk zijn dat de aandacht er momenteel niet bij is in dat land, want de VS zette gisteren een wereldwijd dagrecord Coronasterfte; 3,865 doden in een dag.
Heel naar.
Maar er komt vanzelf een dag dat het record niet meer gebroken zal worden. Dan zal er iets anders op de voorpagina staan en waarschijnlijk gaan die krantenkoppen nooit over het aantal dollars, die er per dag bijkomen. :-)
Helaas was die dag niet de volgende, want toen vielen er nog meer Coronaslachtoffers, meer dan 4000. Eerlijk gezegd vind ik de hoeveelheid papier die een groen kleurtje krijgt ook minder belangrijk nieuws dan het aantal doden, dat veel hoger dan nodig ligt en waarschijnlijk nog ernstiger wordt dan door mij voorzien.
Halsema gaat wietverkoop in Amsterdam aan banden leggen, en beetje laat maar verstand komt met de jaren. Maar alleen buitenlanders weren is dat niet een beetje PVV?
https://www.parool.nl/amsterdam/halsema-wil-verbod-op-wietverkoop-aan-buitenlandse-toeristen~b92c98bd/
We hebben in Nederland een gedoogbeleid:
Dus waarom zou Halsema de wietverkoop aan Nederlanders moeten aanpakken???
Natuurlijk omdat elk onderzoek, van Portugal tot de VS aantoont dat repressie werkt…
Oh wacht, dat doet het niet. Het is juist contraproductief, maar onderzoek doet mensen als Le Redoutable niks. Allemaal links gelul.
Had Colbert toch gelijk: Reality has a well known liberal bias.
Dat door de Brexit het halve Londense bedrijfsleven naar Amsterdam is verhuisd, was bekend, maar nu ook The Eye? 🙃
https://www.parool.nl/amsterdam/een-reuzenrad-van-36-meter-hoog-aan-het-oosterdok-bewoners-vrezen-kermis~b920274a/
Aan de overkant een stukje kermis op het Shell gebouw, de hoogste schommel van Europa.
Het wordt steeds meer een pretstad, partygoers only.
En dan wel eigen partygoers eerst: https://www.parool.nl/amsterdam/halsema-wil-verbod-op-wietverkoop-aan-buitenlandse-toeristen~b92c98bd/
De Amsterdamse GroenLinks bakfietswijken zijn voorstanders van windmolens zo lang ze maar niet in hun eigen achtertuin komen. Bij de provinciaaltjes in de tuin is natuurlijk geen probleem; “offer een dunbevolkt deel van Nederland op”:
https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/ze-zijn-voorstanders-van-windmolens-maar-toch-niet-zo-dicht-bij-hun-amsterdamse-woonwijk-ijburg~bab29de3/
En dat noemt zichzelf dan sociaal.
Ja natuurlijk… En als je klimaatverandering een hoax vindt mag je niet klagen over een kolencentrale in je achtertuin.
Volgens mij woont hij, gezien zijn commentaren, zelf dicht bij een molen en heeft een flink aantal klappen van de wieken gehad.
;-)
Wat een bananenrepubliek.
De senaat in Washington overrompeld door demonstranten, milities hebben in Georgië het regeringsgebouw omsingeld.
Op NPO 123 geen woord, RTL4 heeft een extra journaal…
https://nos.nl/liveblog/2363324-betogers-dringen-binnen-in-capitool-in-washington-zitting-congres-geschorst.html
Waanlink voor aangemaakt: https://sargasso.nl/wvdd/betogers-bestormen-capitool-vs/
Kan in principe ook in Nederland, al zou het dan vastlopen op waar de politie aanwezig zou zijn. De politie daar in DC doet geen flikker. Beetje duwen en dan ‘ach ja’, want het zijn geen BLM’ers, die hadden nooit zover kunnen komen, of vol met extra gaten gezeten.
Bananenrepubliek is daarom op z’n plaats.
De politie in Nederland doet ook niks, als je met een tractor komt.