Deze pagina is meer dan 16 jaar oud. Kijk ook eens verder naar andere en meer recente artikelen van de homepage.
Hoxha vindt dat GeenStijl te ver gaat
…en trekt topic Botlekbrugdode in. Hier meer.
Reacties (5)
Interessant!
Ja, als de eigen achterban al vindt, dat je moreel verwerpelijk bezig bent, haal je natuurlijk wel bakzeil en doe je dat niet af met een serie verdachtmakingen en verwensingen, en een oproep om die site te dossen.
Maar GS is ‘natuurlijk’ niet rechts hoor…. Dat mag je niet zeggen. Ze reageren alleen wat anders op rechtse dan op linkse kritiek.
GS indachtig, de bijbehorende SP kijktip.
Ze gingen ook veel te ver. Slap alleen dat de rectificatie niet veel publieker bekend is gemaakt door hun.
Nu wordt het stiekempjes weggemoffeld.
Ik vind het toch moeilijk te duiden, de ethische logica van GS.
– Stivoro-directrice die wat goochelt met bezoekcijfers van een site -> publieke schandpaal, telefonisch lastig vallen
– dronken meisje dat tegen haar zin gefilmd wordt -> filmpje zo lang mogelijk online houden, meisje beschimpen
– prive-filmpje van seksuele activiteiten van een voetbalkeeper -> online gooien en houden, hij durft toch niet aan te klagen
– dodelijk auto-ongeluk -> eerst lachuh, zodra achterban mort het eraf halen