Sargasso Café
Welkom in het café! Een eventuele nieuwe lockdown zal ons café niet deren, want hier kunt u onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje altijd gegarandeerd corona-vrij alles bespreken wat elders off topic is.
Naar Sargasso Café
Reacties (7)
Wow.
Zegen de in-car hifistereo…
[img]http://www.dvdbeaver.com/film/Reviews/steamroller/end.jpg[/img]
Perfecte bijdrage..
zit een hoop psychologie en geschiedenis in, en is zelfs ontluikend.. alsof de Rus (in de straat) een vijand was.
nee dus .. als jij en ik, maar gevangen in systemen.
Het niet zo hele oude Moskou… Er zijn nog foto’s van VOOR die tijd, toen de communisten nog niet iedere kerk met de grond gelijk hadden gemaakt. Ik heb mij wel eens laten vertellen dat er in mijn wijkje vroeger ruim 90 kerken stonden, daar zijn er nu nog 3 van over!
Op een van de foto’s staat deze dame met haar prachtige blik, zo lang geleden en toch zo tijdloos..fascinerend.
[IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9654/picture10ey5.png[/IMG]
Beetje jammer dat er geen jaartallen bij staan, foto’s zeggen meer dan duizend woorden enzo maar zo heb je net niet genoeg info.