Mede-oprichtster Ex-moslims uitgekotst

Foto: Sargasso achtergrond wereldbol
,

Mede-oprichtster Ex-moslims uitgekotst

Door Jami en consorten.

0

Reacties (13)

#1 knut

Eieren voor haar geld gekozen en handen in onschuld wassen.

#2 Steve

Zal ze de comments hier ook lezen?

#3 Teun

@1 waar zou ze schuldig aan zijn dan?

#4 Troebel

Gisteren in NOVA vond ik haar verstandig en redelijk.
Major disclosure voor knut @1: ze is lid van de VVD..

#5 knut

@3 Strijd tegen islam?

#6 knut

@4 ik zeg ook niet dat t onverstandig was. Wel gezond.

#7 Teun

@5 Nee: ze is bereid haar eigen bbodschap te nuanceren. Dat duidt vaak op gelijk hebben.

#8 Roy

@Troebel: Afshin Ellian is het niet met je eens.

Gelieve eerst stuk te lezen en dan te zeggen dat Ellian een klootzak is.

#9 Teun

@8 Daar hoef ik dat stuk niet voor te lezen.

#10 Roy

@9: ach er staat zinnige informatie in het stuk.

#11 Abhorsen

Tja, sinds de moord op Theo is nuance niet meer in. Vroeger had je twee kwaden: mensen beledigen en mensen bedreigen/vermoorden. Nu heeft men besloten dat omdat het ene kwaad is gebruikt tegen het andere (vermoord de gene die beledigt) dat dit ene kwaad een ineens een goed is geworden.

Ik heb altijd nog geleerd dat twee kwaden geen goed maken, maar voor veel Nederlanders is dat inmiddels niet meer zo. Blij te lezen dat er soms nog mensen dit nog wel inzien zoals deze mevrouw.

#12 Troebel

Afshin Ellian geeft in zijn column eerst een kleine sneer naar NOVA, dan volgen zijn meningen over het morele gehalte van Loubna Berrada en doet daarna alsof zijn woorden feiten beschreven waarop hij een weloverwogen mening zou kunnen baseren.
Hij gaat discussie uit de weg, bijvoorbeeld: “Hierover schreef zij: ‘Naar aanleiding van het gesprek heb ik even goed nagedacht of ik wel verder wil/ kan met het comité en besloten dit te doen. Maar… wel met een aantal voorwaarden.’ Zij verscheen niet in de vergadering en haar voorwaarden werden ook niet gehonoreerd. Zij is dus nooit lid geweest van het comité van ex-moslims.” Waarom vermeldt de prefesser de voorwaarden niet even?

#13 Teun

@12 en dat terwijl Ellian van de week nog mooi zijn anti-islam riedeltje bij Clairi mocht komen doen, zonder dat hem maar ook één kritische vraag gesteld werd. “Ze zijn allemaal tegen me”. Huiluh!

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

| Registreren

*
*
*