Sargasso Café
Welkom in het café! Een eventuele nieuwe lockdown zal ons café niet deren, want hier kunt u onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje altijd gegarandeerd corona-vrij alles bespreken wat elders off topic is.
Naar Sargasso Café
Reacties (5)
Bezint, eer ge begint aan zo’n topic:
http://www.geencommentaar.nl/index.php/2005/04/26/ooggetuigenverslagen_armeense_genocide
Er is nog een verwante gebeurtenis:
http://en.wikipedia.org/wiki/Assyrian_genocide
en zo spelen de Turken de vermoorde onschuld http://www.armenie.nl/
Een erg controversieel onderwerp inderdaad. Ik moet overigens de eerste Turk nog tegenkomen die wil toegeven dat er opzettelijk Armeense burgers over de kling zijn gejaagd. Als het om nationale kwesties gaat (en de turkse staat heeft dit tot een nationale kwestie verklaard) is discussie uitgesloten.
— Redactie: Uit spamfilter gehaald —-
Niet geheel toevallig dat de Armeense diaspora deze dag heeft uitgekozen want morgen is het ANZAC-day down-under. Dan leggen de ossies en de kiwis uit respect voor Ataturk hier http://www.skp.com.au/memorials/pages/00012.htm en hier http://www.mch.govt.nz/heritage/ataturk-mem.html een krans.