Multicultureel Groot-Brittanië verwerpt ingrijpen in buitenlandse conflicten. In kringen van het Ministerie van Defensie ziet men de steun voor militaire operaties afkalven. De oorlogen in Irak en Afghanistan waren volgens veel Britten zinloos. Het leger moet ook in toenemende mate een beroep doen op soldaten met roots in moslimlanden die er niet veel trek in hebben uitgezonden te worden naar landen waar hun familie nog woont.
Reacties (6)
MultiCulti als vredebrenger.
Wie had dat ooit gedacht?
@1 Ehh, ik? Het duurt alleen even…
Misleidend kopje wel. Het zijn niet de Britten die oorlogsmoe zijn, maar natuurlijk de 5e colonne van importmoslims die de ooit trotse leeuw veranderen in een mak lammetje.
/EDF-mode
@3: Zoals ik al in c 56 van het logje van 10 jaar geleden heb gezegd : Ook GIJ Bismarck bent deel van die 5e colonne. Bismarck deed wel alsof hij een echte Duitser was maar Wagner toonde al aan in “Mein Gold des Rheins” dat de islam reeds in 1813 de nederlaag van Napoleon had ingeluid ver voor de revolutie van 1848. Nelson* riep het al : de 5e colonne komt er aan. Daarom staan er slechts vier leeuwen om zijn standbeeld en staat hij op de 5e kolom.
* zie “History of Nelson”, L. Al-Fna, 1914
/HPax-mode
@2: @3: een vijfde colonne die vrede brengt, dat biedt toch mooie perspectieven, kan de VN dit niet stimuleren?
“een vijfde colonne die vrede brengt”
Een vijfde colonne die ervoor zorgt dat bepaalde groepen in Islamitische landen minder internationale weerstand ondervinden. In Syrie (waar dan wel weer Westerse Moslims op eigen houtje naartoe reizen om te vechten, blijkbaar is vrede niet zo belangrijk als je die heidense Sjiieten een kopje kleiner kunt maken) kunnen we zien dat dat niet per se tot vrede of minder doden leidt en er zijn natuurlijk ook conflicten in niet-Islamitische landen.