Vandaag voegen we weer iemand toe aan ons rijtje van bloggers. Wie? De oplettende lezer weet wie, aangezien hij de laatste tijd opvallend vaak voorbij kwam in de gastlogjes.
Met hem halen we een internet-dinosaurus binnen. Maar dan met RePseKt, je weet toch. Ver voordat wij ook maar het idee hadden iets te gaan doen met “weblogs” was hij al bezig met schrijven voor Writersblock Magazine, gwrff.mediadoctors en NU WIJ WEER!
In 2005 werd het hem allemaal teveel werk, er moest immers ook echt geld verdiend worden en de Linden Dollar bestond nog niet. Maar, het kriebelde weer en hij besloot ons te benaderen. En daar zijn we uiteraard erg blij mee.
Waar wil hij over gaan schrijven? In zijn eerste mailtje aan ons zei hij: “popmuziek, kunst, media (journalistiek), ruimtevaart, geschiedenis, literatuur, het dagelijks leven en heel soms ook over politiek”. Gelukkig, hij heeft al net zo’n gebrek aan focus als wij.
Dus, namens de gehele redactie: Leendert, van harte welkom!
Reacties (7)
Hellepie, GC wordt langzaam maar zeker overgenomen door mensen die met schrijven zelfs hun brood kunnen verdienen!
Betekent dat dat we volgend jaar een Bloggie gaan pakken of juist niet?!?
Van harte welkom Leendert!
Zoals Mark van Sargasso al zei:
“De vraag is nu of dit polemiekje wordt gepromoveerd tot een heus relletje. Dat zou mooi zijn voor Sargasso, want dan is dit stukje vooruitlopend op d’actualiteit en maken we volgend jaar meer kans om een bloggie te weigeren.” Hier het hele artikel
Welkom, en veel plezier.
Welkom Leendert. In een andere post val ik je nogal aan, over terughoudendheid in de media. Dat is niet zo beleefd op een eerste dag als medewerker van GC, en ook niet erg collegiaal. Ik typte dat toen ik nog niet wist dat we samen de redactie vormen van GC. Excuus. Maar het thema van de polemiek vind ik wel interessant, en ik hoop dat wij en anderen er nog over kunnen discussieren (terughoudendheid in de pers).
@4: Ik vind de aanval nogal meevallen :-)
@Obscura: in een discussie hoort het niet uit te maken of je nu een redacteur van GC bent of niet. Gewoon blijven reageren zoals je altijd doet: op-topic en met argumenten. En enige beleefdheid natuurlijk, maar dat is jou wel toevertrouwd.
Dank jullie allen! En Obscura, ik ben het eens met TT: graag on-topic en met argumenten reageren. Sterker nog: dat is de ultieme vorm van beleefdheid.