Deze pagina is meer dan 10 jaar oud. Kijk ook eens verder naar andere en meer recente artikelen van de homepage.
Lee Sedo werd in de openingswedstrijd verslagen. Er volgen nog meer wedstrijden, maar dit is onverwacht.
Reacties (8)
Om te voorkomen dat m’n laptop het nu in de bol krijgt, ben ik van plan hem te verslaan in een epische staarwedstrijd.
*doet luier om*
xkcd kan hun infographic gaan aanpassen.
@1: Gewoon je laptop uit de stroom houden, spelen zonder tijdslimiet en dan tijdrekken. Gegarandeerd dat je laptop, ongeacht welk spelletje je speelt, het op een gegeven moment (meestal al binnen een paar uur) opgeeft.
@1: in welk stadion?
@2: De xkcd was al achterhaald, maar is dan ook uit januari 2012. In 2015 is de Arimaa challenge gewonnen door een computer (https://en.wikipedia.org/wiki/Arimaa).
Ondertussen staat het 2-0 voor Alpha Go, dus dit lijkt het Kasparov vs. Deep Blue moment voor Go te worden.
Overigens heet de Koreaanse tegenspeler Lee Sedol (met een l dus @0).
Vannacht: Alpha Go – Lee Sedol: 2-0.
@4: Het wachten is op een onverslaanbare computer in Calvinball…
Mens, erger je niet!
En 3-0 dus de best of five is bekeken, zou me nu niet meer verbazen als het 5-0 wordt. I for one welcome our new Go playing overlords.