Dit is het Sargasso-café van zondag 20-05-2018. Hier kan onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje alles besproken worden wat elders off topic is.
Dit is het Sargasso-café van zondag 20-05-2018. Hier kan onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje alles besproken worden wat elders off topic is.
Reacties (9)
Handelsoorlog beëindigd in voordeel Amerikanen. Trump heeft weer gewonnen. Want Chinezen nemen meer Amerikaanse producten af.
https://www.nu.nl/economie/5274431/china-en-verenigde-staten-beeindigen-handelsoorlog.html
Gaan jullie me nu vertellen, dat de KOZ is gesneuveld vanwege die plaatjes/privacy discussie onlangs?
Of is de juiste verklaring, dat Peter nog steeds op vakantie is?
Renewable energy is getting cheaper and it’s going to change everything
https://www.weforum.org/agenda/2018/05/one-simple-chart-shows-why-an-energy-revolution-is-coming-and-who-is-likely-to-come-out-on-top
Mensenhandelaren. Meestal migratieachtergrond: Marokkaans, Antilliaans of Roma. Zo snel mogelijk op de foto in houding bijvoorbeeld orale bevrediging zodat ze chantabel is. Verschrikkelijk!
https://www.ad.nl/binnenland/de-loverboy-van-nu-hoeft-meisjes-niet-te-verleiden~acc20330/
In dit artikel wordt sterk gediscrimineerd, dat is wel duidelijk. Zijn het ook dames met migratieachtergrond of dochters van de boze witte man?
The Red-Brown “zombie plague”
https://fightback.org.nz/2018/05/09/the-red-brown-zombie-plague-part-one/
https://fightback.org.nz/2018/05/16/the-red-brown-zombie-plague-part-two/
@2: Het laatste, sorry.
https://www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/hoe-maduro-de-venezolanen-met-suikerklontjes-koest-houdt~b8cf956a/
Merkwaardig dat de tragedie die zich in ons buurland afspeelt de media nu niet bepaald bezig houdt. Ook niet op Sargasso, waar de linkse medemens normaliter toch wel begaan is met het leed op de wereld. Zou het iets met het failliete socialistische systeem te maken hebben? Vragen…vragen….
Petitie:
Afghanistan is onveilig: #stuurzenietterug
https://actie.degoedezaak.org/petitions/afghanistan-is-onveilig-stuurzenietterug
@7.
Al zo vaak in het nieuws geweest. Het is niet alleen het failliete socialistische systeem, het is tevens de boycot/spielerei van de VS.