Dit is het Sargasso-café van dinsdag 27-06-2017. Hier kan onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje alles besproken worden wat elders off topic is.
Dit is het Sargasso-café van dinsdag 27-06-2017. Hier kan onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje alles besproken worden wat elders off topic is.
Reacties (10)
…
Voor een gesproken conversatie ziet het er allemaal een beetje te gemaakt uit, maar… oei. Zou er toch geen chemische aanval zijn geweest in Syrië, afgelopen april? En is Trump echt zo dom als ‘ie zich voordoet?
https://www.welt.de/politik/ausland/article165905618/We-got-a-fuckin-problem.html
[Update] Fake news.
@1: Hersh is pro-Assad want Assad is anti-westers. Dat zo’n monster de meest waanzinnige misdaden pleegt tegen zijn eigen volk maakt dan kennelijk niet zoveel meer uit.
https://www.theguardian.com/commentisfree/2017/jun/26/months-tortured-assad-prisons-syria
Republican lobbyist says he has ‘evidence’ that 27-year-old DNC analyst Seth Rich was murdered after discovering Russian operatives had hacked the DNC and has asked Congress for investigation
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4264558/GOP-lobbyist-claims-Russia-murder-Seth-Rich.html
$285 million loan Jared Kushner’s family business, Kushner Companies, received from Deutsche Bank the month before the 2016 election.
http://www.slate.com/blogs/the_slatest/2017/06/26/how_shady_is_the_deutsche_bank_loan_kushner_co_got_before_the_election.html
@3: gezien het gemak waarmee russische activisten/journalisten /mensen die kritisch zijn op de zittende kliek onder verdachte omstandigheden om het leven komen verbaast het me dat dat niet veel vaker gebeurd met mensen die de russische hacks van de amerikaanse verkiezingen willen blootleggen.
De banken, bubbels blazen tot het niet meer kan … Wederom niets geleerd.
https://www.rtlz.nl/algemeen/economie/waarom-we-mogelijk-aan-de-vooravond-staan-van-een-megacrisis
Why Is Donald Trump Enabling Russian Espionage in America?
White House refuses to push back on aggressive Kremlin spying
http://observer.com/2017/06/donald-trump-russian-espionage/
CDA en CU die in hun verkiezingsprogramma een verlaging van 100 euro aan eigen risico voorstaan, om nu schaamteloos tegen te stemmen. Want ja, verkiezingen zjn geweest.
http://www.nu.nl/politiek/4798746/tweede-kamer-stemt-niet-in-met-verlagen-eigen-risico.html
@7: van het CDA had ik het wel verwacht, want draaikonten en op schoot bij de VVD. Van CU valt het me zwaar tegen.
@7:
Ach ja, en over 4 jaar zijn er weer van die gekkies die programma’s gaan lezen, naar debatten kijken en deze show legitimeren door te stemmen. Zo kansloos
@8: Het kan natuurlijk ook zijn dat CDA en CU dit graag hún kadootje willen laten zijn, dus dan moet de maatregel wel even wachten tot er een CDA-minister is die hem kan afkondigen.