Gemeente Rotterdam geeft goede voorbeeld

Foto: Sargasso achtergrond wereldbol
Deze pagina is meer dan 11 jaar oud. Kijk ook eens verder naar andere en meer recente artikelen van de homepage.

Als de pakkans gering is, doe dan gerust iets illegaals.

Open artikel

Reacties (6)

#1 roland

Boeiende toets voor het handhavingsvermogen van de eu-commissie. Is dit een nieuw staatsrechtelijk D66 toko?

#2 frankw

Een heel groot WTF gehalte. Het past wel in het tijdsbeeld dat regels alleen gelen voor kleine luiden en niet voor grote spelers. WTF???

#3 Emile M

Ik hoop dat dat cowboycollege in 2015 aftreedt. Waarschijnlijk na een debat over deze kwestie nadat de Commissie de krant heeft gelezen.

#4 Joost

Ik hoop dat iemand met wat contacten in Brussel dit leest en dit gevalletje even op de agenda zet daar.

#5 Noortje

Je zou zeggen dat gemeenten inmiddels wel geleerd hadden van meespelen in de grote-jongens-vastgoed-monopoly. Provast, corio en vesteda zouden toch in staat moeten zijn hun eigen broek op te houden.

Bijgaand de originele brief: http://www.ris.rotterdam.nl/cgi-bin/showdoc.cgi/action=view/id=190620/type=pdf/14bb7760_Van_wethouder_Langenberg_een_brief_over_de_parkeergarage_Markthal_toezegging_14bb5721.pdf#search=“Brief%20parkeergarage%20markthal”

#6 tigger

Stelletje vrijemarktridders hierboven….
Misschien is het helemaal niet zo verkeerd om het NIET uit te besteden aan een commerciële monopolist als Q-Park die er alleen op uit is om de burger zoveel mogelijk geld uit de zak te kloppen.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

| Registreren

*
*
*