Sargasso Café
Welkom in het café! Een eventuele nieuwe lockdown zal ons café niet deren, want hier kunt u onder het genot van een virtueel drankje, nootje en/of kaasplankje altijd gegarandeerd corona-vrij alles bespreken wat elders off topic is.
Naar Sargasso Café
Reacties (4)
En niet alleen in rotjeknor.
Bij verkiezingen moet je streven naar 100% zuiver. Dat je die 100% niet kunt halen is ook duidelijk maar je moet er wel naar streven.
Hier lijkt toch sprake van een laisser fair houding. Zo wordt je als burger weer eens goed ingewreven hoe de politiek over jouw rechten denkt. Merkwaardig toch dat het vertrouwen van die burger in de politiek afneemt.
Ik geloof niet dat er deze keer meer ‘mis’ is gegaan dan ‘normaal’. De huidige ophef is vooral het gevolg van een veranderd politiek klimaat (meer polarisatie, meer op de man, minder op de bal).
Ik heb nog geen enkele aanwijzing gezien voor grootschalige fraude of manipulatie. Hier en daar iemand die in een stemlokaal de kiezers probeert te beinvloeden, af en toe een echtpaar dat samen het stemhokje ingaat en wat politici die iets te fanatiek volmachten ronselen. Allemaal zaken die moeten worden tegengegaan en de zuiverheid van de verkiezing schaden, maar niets nieuws en zonder echte invloed op de uitslag.
Al met al hadden de Leefbaren wel gelijk natuurlijk: er waren onregelmatigheden *g*
Uitslag hertelling:
PvdA 100 stemmen MEER dan LN
Zelfde aantal zetels.