Charlie… we’re back !

Foto: Sargasso achtergrond wereldbol

Vietnamese coastal guards watch as the USS Vandegrift

Gisteren deed voor het eerst in bijna 30 jaar een amerikaans marine-schip een vietnamese haven aan. De matrozen gingen, zoals het zeevaarders betaamt, linea recta naar de grootste hoerenkeet van Saigon: The Apocalypse Now Bar.

Bekijk de belevenissen van de amerikaanse soldaten* in Saigon:
Yahoo! News Slide Show
Extra service link, zoek op ‘Apocalypse’:
www.worldsexguide.org/ho-chi-minh-city.txt.html

Update: krijg nou wat?! bij Yahoo! begrepen ze kennelijk dat die foto’s van amerikaanse soldaten op de dansvloer van de Apocalypse Now niet het juiste beeld schiep en prompt plempen ze allerlei foto’s van soldaten op bezoek bij een weeshuis ertussen ?!

0

Reacties (7)

#1 caprio

mooie foto.. enne US#1! Ik vraag me nu altijd af of die praatjes dat Vietnamezen zelf helemaal niet van die haatgevoelens voor Amerikanen hebben vergelijkbaar met de traumatisering in de VS, nu echt waar zijn…?

  • Volgende discussie
#2 Grobbo

De vietnamezen hebben gewonnen, en dat is een probaat middel tegen trauma’s.

Verliezen, da’s pas een drama.

  • Volgende discussie
  • Vorige discussie
#3 Carlos

Tsja, wat ikzelf in Vietnam merkte is dat het ook een gespleten land is (hehe spleetoog..) de helft van de vietnamezen heeft namelijk aan de kant van de amerikanen gevochten, denk maar aan het zuidvietnameze leger. Veel van de vietnamezen die je als toerist tegenkomt zijn oudere mannen die destijds met de amerikanen werkten, na de oorlog hebben ze soms 20 jaar geen engels meer gesproken want dat zou ze verraden als collaborateur. Nu mogen ze weer engels spreken en zijn ze gids of cyclodriver voor toeristen.

Wat vietnamezen werkelijk voelen en denken daar kom je in een maand als toerist niet achter. Alles blijft verscholen achter die vriendelijke lach.

Ik had een bizar gesprek met een cyclodriver in Saigon. Hij was even oud als ik en had enkele vingers verloren in de strijd tegen de Rode Kmehr. Want Vietnam heeft uiteindelijk Pol Pot in Cambodja afgezet. Hij deed er echter nogal laconiek over en zei tegen mij: “but you have got Hitler”. Ik hem uitleggen dat Hitler al 25 jaar dood was toen ik geboren werd en reply-de met: ““but you have got Pol Pot, that was worse, for you in personal”.

en zo ging het nog even over en weer:
– You Hitler!!
* yes but… your Pol Pot was for real
– You Hitler, I Pol Pot!!
* yeahehehhh… but I never fought in a war..
– You Hitler, I Pol Pot!!
* maarrrehh… Pol Pot is only 12 years ago…
– You Hitler, I Pol Pot!!
* okay me Hitler, you Pol Pot…
– YES !! You Hitler, I Pol Pot!!
* zucht..

  • Volgende discussie
  • Vorige discussie
#4 Carlos

Trouwens het trauma van de oorlog is wel groot in Vietnam. Want terwijl de amerikanen enkele tienduizenden doden te betreuren hebben loopt het in Vietnam in de miljoenen. En bovendien worden er nog dagelijks misvormde kinderen geboren door het ontbladeringsmiddel Agent Orange dat is verspreid door de amerikanen.

  • Volgende discussie
  • Vorige discussie
#5 The Horse

Ik ken alle hoeren in heel Vietnam! In de tijd dat ik in het leger zat was mijn bijnaam “de roombuks”

  • Volgende discussie
  • Vorige discussie
#6 Carlos

boom boom mista loombuks…!

  • Volgende discussie
  • Vorige discussie
#7 BrotherKalashnikov

I ve got a BOOMSTICK!

  • Vorige discussie