1 bottle of Jack Daniels, 1 bottle of rum,
3 bottles of Champagne for those special occasions,

21 bottles of red wine, 21 bottles of white wine,
9 cases of lager, 6 cases of bitter, 1 case of cider.
Het persoonlijke bestellijstje voor de komende 10 wintermaanden van een britse onderzoeker op Halley Base, Antarctica. Vanaf deze geïsoleerd gelegen plek onderhoudt onderzoeker Simon een weblog: 75° South.
Reacties (6)
Dat zijn maar 3 drankjes per dag lees ik. Om te voorkomen dat ze zich lam zuipen.
Maar het wordt nu toch zomer op het zuidelijk halfrond of ben ik nou gek?
Ja, maar net zoals het altijd lente is in de ogen van de tandartsassistente, is het altijd winter in Antartica.
Moet hij daar TIEN MAANDEN mee doen? Dat zuipt The Horse in een avond weg!!
Je begint met een tijdje onthouding, en in die periode doe je zoveel mogelijk werk. Daarna houd je een luierperiode die je zo alcoholisch mogelijk vult, en je eindigt met weer een poosje werken om alles af te ronden.
Bovendien: Als je heel wanhopig bent dan kun je altijd nog pinguin wodka gaan stoken. Niet voor vegetariers.
@toinerz: dat van die winter-lente dat vond ik ook al raar, maar misschien plaatst ie nu zijn bestelling en krijgt ie het pas over een half jaar?
er schijnt er eentje ernstig ziek te zijn, maar het is levensgevaarlijk m te redden. helaas zit de man er nog niet, anders hadden we kunnen vragen of ie nog leefde.