Deze pagina is meer dan 23 jaar oud. Kijk ook eens verder naar andere en meer recente artikelen van de homepage.
Sargasso verwelkomt
de laatste 24 uur
van Bruin I

Sargasso verwelkomt
de laatste 24 uur
van Bruin I

Reacties (19)
wordt het toch nog een pracht week !
Gefeliciteerd en een gelukkig nieuw jaar!
Ik snap niet waar iedereen zo moeilijk over doet… Carlos en ik communiceren ook alleen nog maar via bemiddelaars en tussenpersonen, maar toch is het einde van Sargasso I nog niet in zicht.
Tis gewoon een kwestie van willen…
update: Ik ga me toch afsplitsen denk ik. The Real Sargasso lijkt me een goede naam, of klinkt dat te IRA achtig?
Grobbo, geef nu onmiddelijk de sleutels van m’n Bently terug!
Niet zo flauw blijven doen !
Daar moet op gedronken worden hi-ha-ho, daar moet op gedronken worden hi-ha-ho.
Carlos, niet zolang jij de hondjes nog hebt!
Ik ben ladderzat van m’n champagne- ontbijt, die wijnkelder van de Goddelijke Kale is nog lang niet leeg!
Het kabinet valt wie drinkt er mee!
* plop *
Champagne anyone?
Ja doet u mij maar een glaasje!
* proost *
Wat een leuke dag!
Maar ff tussen al het geproost en gelach door: Ik ben echt heel erg opgelucht dat dit kabinet pleite is.
Al die nare bezuinigingen op onderwijs en zorg zijn van de baan, en de enige echte daad van dit kabinet zal de aanschaf van wapens voor bijna een miljard euro zijn.
“Gij zult niet doden” sprak God
“Maar het is goed voor de economie” zei de kleine Harry Potter
Daaaaag!
Godverdomme, nog an toe, die fokkin JSF’s was ik alweer vergeten!
Ja, de erfenis van Pim: iets waar hij faliekant tegen was… ironisch nietwaar?
De JSF werd goedgekeurd, door de nieuwe kamer met Paars II nog in het zadel. Eigenlijk dus niet geheel de schuld van Bruin I. Maar dankzij vliegtuig fetisjist Mat Herben toch wel weer te herleiden tot Pim.
Bovendien geloof ik dat Pim F. zijn standpunt omtrent de JSF een week voor z’n dood had veranderd, hij was uiteindelijk: voor. Maar dit feit is ondergesneeuwd na de toestanden van 6 mei.
Er moet meer geneukt worden binnen de Nederlandse regering.
hey Kamphuis JIJ hier ??!!
Ik dacht dat Pim alleen voor was als er keiharde en duidelijke garanties gegeven konden worden. En die zijn er nog steeds niet imho.
Allemaal homo’s in dat kabinet. Jammer voor hun dat Bruin I gevallen is. Volgens mij komt dit door de ongelovelijke toplul van Heinsbroek, die nog nadruipt….