Flexitariër thuiskok van het jaar?

kastanje met boerenkool

photo copyright Andrei Tchernikov, recipe & foodstyling Fiona Ivanov

Natuurlijk doet de Flexitariër niet aan schaamteloze zelfpromotie. De Flexitariër zet zich met een groot hart & maag – en uiteraard onbezoldigd- in voor ecologisch-gastronomischer eten in de wereld. Toch heeft de Flexitariër zich laten verleiden mee te doen aan een wedstrijd als thuiskok van het jaar.
Als excuus valt aan te voeren dat er, in het geval van winnen, meer aandacht besteed wordt aan flexitarisch koken. Maar eerlijkheidshalve bekent de Flexitariër met name geïnteresseerd te zijn in de te winnen apparatuur.

Klik op de volgende link om op het gerecht te stemmen.

  1. 3

    Ach jongens, @1 en @2, de schoorsteen moet ook roken en een grapje mag. Niet zo van dat zure. Eten moet, eten doet je goed. Als hier bloggers over benzine oid bloggen en daarmee de oude media halen wordt er ook getoeterd. Mag dat niet voor een lekker hapje?

    Toet toet… een recept, effe stemmen mag.
    Jezus heeft een vrouw krijgt ook aandacht.

    Lekker trouwens @Fiona

    GD Star Rating
    loading...
  2. 6

    Eindelijk eens verkiezingen die er toe doen. Ik heb gestemd omdat ik het als mijn plicht zie in dit schamele leven. En, niet onbelangrijk, misschien is dit gerecht (in coalitie met een onbeperkt spareribsgerecht) wel iets wat jaren meegaat in tegenstelling tot het ondermaanse niet te vreten politieke geneuzel vandaag de dag.

    GD Star Rating
    loading...