Taqqiyah bij de PVV

Taqqiyah bij de PVV

VIDEO – Gronings PVV-Statenlid Ton van Kesteren legt uit dat PVV’ers zich soms anders voordoen. De PVV’er als een wolf in schaapskleren: FILMPJE! (met dank aan Joop)


  1. Elke keer als het woord Taqiyya door de media in dit verband wordt gebruikt, krijgt de leugen van Wilders en de PVV dat Taqiyya voor de hedendaagse moslim relevant is meer geloofwaardigheid. Taqiyya werd in het verleden door Shi’itische moslims gebruikt om zich tegen religieuze vervolging door de Soenitische meerderheid te verdedigen. De beschuldiging van Wilders dat het Moslims in het algemeen een vrijbrief geeft om te liegen als hen dat zo uitkomt, is bespottelijk.

  2. @Tzoimbo..ik mis de duiding van het hier en nu “verlies van gezicht”..het voorkomen van schaamte.

    http://www.islam-watch.org/Warner/Taqiyya-Islamic-Principle-Lying-for-Allah.htm

    ps: Ben zelf onderhand wel erg moe geworden door alweer een pvv’bash alhier. De wereld is beslist groter(en interessanter).

    • Larie, heb je gezien naar wat voor site je verwijst? Je moet dit met meer zout nemen dan de Dode Zee.

    • Sorry hoor maar Islamwatch wordt gefinancierd door dezelfde extremistische islamofoben die ook Geert Wilders en Israëlische kolonisten in bezet gebied financieren. Zelf heb ik het gehoord op de universiteit waar ik Midden Oosten Studies studeerde. Maar het gaat er hier vooral weer om wie de grootste roeptoeter heeft.

  3. Ik hoor vooral weer een PVV’er zichzelf in de slachtofferrol praten.

PLAATS EEN REACTIE

Toegestane HTML tags

<a href="" title=""> <img alt="" align="" border="" class="" height="" hspace="" longdesc="" vspace="" src="" style="" width=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ga naar een thema

Beeld van de Dag

Volg ons

  • Twitter
  • Facebook
  • RSS Feed for Posts
  • RSS Feed for Comments
  • YouTube

Deel een link





Advertentie

Kijkvoer