Top 3 uit de weg te ruimen moslims
Nu Tariq Ramadan uit de weg is geruimd, kan de zoektocht beginnen naar de volgende islamitische Kop van Jut. De moslimvreters hebben bloed geproefd en hun honger is onstilbaar. Een top drie van de meest waarschijnlijke islamitische slachtoffers:
3 Fatima Elatik: stadsdeelvoorzitter Amsterdam – Zeeburg
Eerlijk is eerlijk, mevrouw Elatik blinkt niet altijd uit in het doen van verstandige uitspraken. Dat komt naar eigen zeggen omdat ze een echte Amsterdamse is met het hart op de tong. Dat kan kloppen, maar dat maakt de vergelijking die ze trok tussen Geert Wilders en Adolf Hitler er niet waarachtiger op. Iedereen weet dat Geert Wilders niet de nieuwe Adolf Hitler is. Hitler was een volbloed antisemiet, terwijl Wilders zijn haat en minachting reserveert voor slechts een deel van het semitische volk.
Hoe komt Elatik ten val? Mevrouw Elatik zal als de flapuit die ze is twitteren dat dierenliefhebber en PVV-kamerlid Dion Graus hetzelfde lot verdient als Hitlers lievelingshond Blondi. Dat betreft uiteraard Blondi de herdershond, niet de grote leider uit Venlo.
2 Ali Edaouddi: islamitische geestelijke bij het Nederlandse leger
Toen hij naar voren werd geschoven als de nieuwe aalmoezenier bij het Nederlandse leger, brak heel voorspelbaar de pleuris uit. Even voorspelbaar was hoe een week of twee later diezelfde pleuris van de aardbodem verdween. Maar betekent dat ook dat Edaouddi nu in alle rust zijn werk kan uitvoeren? Kan hij islamitische soldaten van spiritueel advies voorzien zonder over zijn schouder te hoeven te kijken?
Hoe komt Edaouddi ten val? Meneer Edaouddi’s werkgever, het ministerie van Defensie, heeft shockblog Geenstijl een tijd lang gebruikt om nieuw personeel te werven. Men mag dus aannemen dat onder de nieuwe lichting rekruten een hoop Geenstijl reaguurders zitten. Nog voordat ze leren om met een automatische wapen overweg te gaan, zullen ze hun mobieltjes en laptops gebruiken om gaten te schieten in de toch al broze reputatie van Edaouddi.
Leidt Edaouddi een gebed in het Arabisch? De eerste beelden hiervan zult u op Geenstijl terugzien. Heeft Edaouddi het in een preek over de noodzaak tot innerlijke jihad? Wees er zeker van dat Geenstijl zal bloggen dat Edaouddi samen met zijn kornuiten het Binnenhof wil opblazen. Slacht Edaouddi op Offerfeest een schaap? Geenstijl zal de eerste zijn om te schreeuwen dat het leger een islamitische barbaar heeft aangetrokken, en in een beweging door instrueren ze dierenliefhebber Dion Graus om Edaouddi’s hoofd te eisen.
Enzovoorts en zo verder. Net zolang totdat hij genoeg besmeurd is en zijn biezen kan pakken.
1 Ahmed Marcouch: stadsdeelvoorzitter Amsterdam – Slotervaart
Geen enkele moslim in Nederland doet meer zijn best om de sympathie van de autochtone Nederlander te winnen. Hij organiseert Gay Prides. Hij wil een homobar in zijn overwegend islamitisch stadsdeel. Hij neemt het publiekelijk op tegen imam Fawaz Jneid. Hij stelt voor om Marokkaanse lastpakken te dumpen in de Saharaanse zandbak. Hij krenkt een deel van zijn islamitische achterban door zoiets te initiëren als de Poldermoskee waar vrouwen en mannen in een ruimte samen kunnen komen.
En nog is het niet genoeg. Een moslim is hij, en een moslim zal hij blijven, en daarom niet te vertrouwen. Hij pleit voor een islamitisch stadsdeel waarin moslims het compleet voor het zeggen hebben. Hij wil orthodoxe moslims subsidiëren, orthodoxe moslims die staan te popelen om lijfstraffen uit te voeren op het August Allebeplein. Hij is er een voorstander van als mannen geen handjes schudden met vrouwen, dus moet hij wel een onverbeterlijke vrouwenhater zijn, precies zoals zijn islamitisch geloof hem dat ingeeft. Hij wil koranlessen invoeren op openbare scholen. Niet om koranlessen uit de schimmige achterkamertjessfeer te halen maar om onze ehm, islamitische kinderen te indoctrineren.
Hoe komt Marcouch ten val? Inmiddels is hij te controversieel om in aanmerking te komen voor een ministerpost. Hij zal dus zijn tomeloze ambitie moeten bijstellen. Hooguit schopt hij het tot wethouder van het een of ander. En dat terwijl zijn maatje Ahmed Aboutaleb een van de beste burgemeesters wordt die Rotterdam ooit gekend heeft en over de hele wereld gelauwerd wordt met prijzen en eredoctoraten. Dat gaat aan Marcouch vreten. Gefrustreerd over de halsstarige houding van Marokkaanse rotjochies om hun leven te beteren en moedeloos door het constante wantrouwen van het autochtone volksdeel, neemt zijn recalcitrante kant steeds meer de overhand. Op dezelfde dag dat hij pleit voor het invoeren van het shariarecht, dwingt hij imams om tijdens de vrijdagpreek homo-erotische liefdesgedichten van Gerard Reve voor te dragen.
Resultaat: moslims en moslimvreters zullen een eenmalig verbond aangaan om Marcouch ten val te brengen.
Kunt u een moslim noemen die ook een plaats in de top 3 verdient?

